درباره شرکت اُهیو تولید کننده دستگاههای یخساز، یخساز قالبی، یخساز پولکی، سردخانه و آبسردکن

یخساز، یخساز قالبی، یخساز پولکی


 شرکت اهيو اولين توليد کننده دستگاه هاي یخساز در ايران، از سال 1354 فعاليت خود را آغاز کرده که تا کنون ادامه دارد اين شرکت با بهره گيري از تکنولوژي روز اروپا و با حفظ کيفيت محصول خود اقدام به تلفيق کيفيت اروپايي و قيمت چيني نموده و اين امر اين شرکت را در زمره بهترين و قديميترين توليد کنندگان اين صنعت قرار داده است و با سابقه 35 ساله خود در اين صنعت يکه تازي مي نمايد.

از محصولات اصلی این شرکت میتوان به تولید دستگاههای یخساز قالبی، یخساز پولکی، یخساز مکعبی، یخساز صفحه ای، یخساز استوانه ای ، آبسردکن، سردخانه و برج خنک کننده اشاره نمود.

اين واحد توليدي، شعار (کيفيت بهترين تبليغ است) را از اساس و اهداف کار خود قرار داده است، تا جايي که پس از فروش دستگاه هاي برودتي و یخسازی متعدد طي دوره 35 ساله ي خود(با داشتن خدمات پس از فروش)،تاكنون حتي يکبار هم، براي سرويس يا تعميرات دستگاه هاي یخسازی احداث شده نرفته است.


سردخانه، آبسردکن


دستگاه یخساز اهيو در دوران جنگ تحميلی :
از راست به چپ: آقاي محمد صادق رازاني,نجم الدين سيد علي,شهيد رضا عامري,سرهنگ علي ميرزائي,عليرضا نيکخواه,محمد مهدي خالقي, رضا مومني


* يکي از رمزهاي موفقيت شرکت تولید کننده دستگاههای یخساز اُهیو، استفاده از بهترين قطعات و مواد مصرفي با کيفيت عالي در ساخت محصولات برودتي مي باشد که از نمونه ي آن مي توان به موارد ذيل اشاره نمود :

1- کمپرسور از نوع دي- وي – ام (کوپلند) مي باشد .
2- کندانسور از نوع هوايي که لوله هاي به کار رفته در آن (کندانسور )از نوع فيندار مي باشد.
3-اکسپنشن والو ، شير برقي ، اويل پرشر ، اويل سپراتوروغيره ...(تماما" ساخت کارخانجات اروپاي غربي)ميباشد.
4-کنترل هاي فشار( تماما" ساخت کارخانجات اروپاي غربي،ترجيحا" دانفوس) مي باشد.
5-کويل (تبخير کننده) از لوله هاي مسي فشار قوي، سطح برودتي ومتناسب با ظرفيت دستگاه وسطح آبگير حوضچه آب نمک جهت استقرار در داخل حوضچه آب نمک (وان دستگاه)وغيره..... مي باشد.


* ديگر رمز موفقيت اين بخش در تولید دستگاههای یخساز ، یخساز پولکی ، یخساز قالبی ، یخساز مکعبی ، یخساز صفحه ای ، یخساز استوانه ای ، سردخانه ، آبسردکن و برج خنک کننده تجربه ايي است که در ساخت دستگاههاي برودتي و یخساز کسب گرديده و به کمک آن توانسته ايم در شرايط مختلف آب وهوايي ، دستگاههايي با حداکثرراندمان در منطقه ي فعاليتي خود بسازيم.

اکنون با داشتن سوابق طلايي در کارنامه ي 35 ساله ي خود در زمینه تولید دستگاههای یخساز مدعي هستيم که يکي از بهترين توليد کنندگان دستگاه هاي برودتي ، یخساز و کار خانه يخ در ايران مي باشيم و گامي موثر به سوي فردايي بهتر در جهت پيشرفت و رضايت مصرف کنندگان خود بر مي داريم.

لینکهای سریع :

یخساز قالبی
یخساز پولکی
سردخانه
آبسردکن 
 
 
 

آبسردکن و سردخانه

 
 

تماس با اُهیو

 
+98 21 77 21 34 73
تهران، خیابان فرجام، نبش خیابان 39، ساختمان آرین، طبقه 5، واحد 15
info@ohio.ir
 
 
© تمامی حقوق این سایت برای شرکت اُهیو تولید کننده دستگاههای یخساز محفوظ میباشد.
طراحی وب سایت توسط